Warsztaty Haftu – nowocześnie, kreatywnie i na tamborku

Dziś opowiem Wam o haftowaniu i o sobie – wyjaśnię dlaczego prowadzę warsztaty haftu, które planuję przeprowadzić w różnych miastach Polski. Zerknij na stronę warsztaty i zarezerwuj miejsce w swoim mieście! Napisz, jeśli nie ma Twojego miasta na rozkładówce!

Będę uczyła mojego stylu haftowania – z modeliną! Tak, dowiesz się jak haftować z modeliną i jak to zrobić, żeby to było przyjemne i ładnie wyglądało.

Na zajęciach wyhaftujesz piękne stylowe boho oko. Będziesz mogła wykorzystać mój wzór, ale też zmodyfikować go według swoich upodobań! Uczę nie tylko podstaw haftu, ale też kreatywności. Użyjesz do tego super materiałów od DMC ; ślicznych mulinek – bogata paleta! Świetnej jakości drewnianego tamborka od DMC. Jak i specjalnych igieł do haftu DMC. Jak lubisz DMC to tu jest ich strona: dmc-cw.com.pl oraz Facebook DMC

Opowiem Wam o mojej artystycznej ścieżce, o tym jak zaczęłam haftować, dlaczego to robię i jaką mam swoją filozofię życiową.

Wszystkie przybory i materiały i swoje pierwsze modelinowo-haftowane dzieło zabierzesz do domku! Będziesz mogła czerpać z tych zajęć dużo inspiracji na Twoje kolejne projekty.

warsztaty haftu nowoczesnego
Modelinowe elementy i instrukcja haftowania już czekają na nasze zajęcia!

Nie musisz mieć żadnych specjalny umiejętności, aby wziąść udział. Chociaż, jeśli masz już je to też nauczysz się nowych rzeczy (założę, się, że jeszcze nie haftowałaś z użyciem modelinowych rzeźb!) Przyjdź na moje warsztaty haftu i odkryj nowy świat.

warsztaty kreatywnego haftu
Takie oko będzięmy haftować!

Jesteś zaintrygowana, chcesz wiedzieć więcej? Chcesz już zarezerwować miejsce? (ilość miejsc ograniczona!) Napisz nibynieboo@gmail.com albo zadzwoń 502 709 045

Odwiedź stronę WORKSHOPS by poznać więcej szczegółów!

materiały na warsztatach haftu nowoczesnego
Muliny, tamborki i igły od DMC i nie tylko

Justyna Wołodkiewicz